Instytut Badań Marketingowych i Społecznych
Strona główna
Kontakt
  Wyszukiwarka

Badania rynku Badania marketingowe
VRG Strategia - badania marketingowe, badania rynku, badania opinii.
Instytut VRG Strategia jest niewielką specjalistyczną firmą badawczą realizującą zarówno standardowe jak i nietypowe projekty badawcze w dziedzinie marketingu gospodarczego i społecznego. Prowadzimy badania zarówno w skali regionalnej jak i ogólnopolskiej.

Oprócz prac dla stałych klientów Instytut VRG Strategia realizuje od kilku do kilkunastu większych projektów badawczych rocznie. Każdy z tych projektów jest jednak traktowany indywidualnie, często z powołaniem dodatkowych ekspertów w danej dziedzinie. Takie podejście sprawia, iż firma nasza wykonała szereg projektów, które nie wzbudziły zainteresowania znacznie większych ośrodków badawczych lub wyniki osiągnięte przez te ostatnie nie były zadawalające dla klientów mających specyficzne potrzeby.

Niższe niż w Warszawie koszty pracy przy jednoczesnej obecności silnego ośrodka akademickiego sprawiają, że zlokalizowana w Krakowie firma jest w stanie zrealizować badania na najwyższym poziomie merytorycznym za cenę niższą od obowiązującej na rynku warszawskim. Obie powyższe cechy to jest indywidualne traktowanie każdego powierzonego nam projektu oraz atrakcyjne ceny uważamy za główne atuty skłaniające klientów do skorzystania z usług raczej niewielkiej specjalistycznej firmy, niż dużej schematycznie funkcjonującej agencji badań.

Wszystkie projekty badawcze są realizowane przez VRG Strategia zgodnie z kodeksami etycznymi ustanowionymi przez
European Society for Opinion and Marketing Research (ESOMAR).
Wszystkie prawa zastrzeżone. © 2005 Profil firmy | Zakres badań | Metody i techiki | Specjalizacje | Centrum CATI | Badania ewaluacyjne | Klienci